GİZLİLİK VE GÜVENLİK

www.lalagil.com müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Kredi kartı bilgileri ve şifreniz Lalagil.com tarafından görülmez ve kayıt edilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz yada tüm bunların yapılmasını Müşteri Hizmetlerimiz 'den talep edebilirsiniz. 

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan güvenlik sertifikası SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır LALAGİL kredi kartı bilgilerini asla göremez. Kesinlikle kart bilgileriniz 3.sahışlarla paylaşılmaz.

Lalagil.com'da alışveriş yaparken, bilinen en güvenli hizmetleri ve dünyanın en iyi korunan sunucuları üzerinden hizmet alırsınız. SSL 128 bit şifreleme ve 3D Güvenli Ödeme (3D Secure ) yöntemi ile  güvendesiniz.

Kredi Kartınız ile alışveriş yaparken, tarayıcınızın köşesinde bir anahtar simgesi göreceksiniz. Bu simge sayesinde, tarayıcı üzerinden göndereceğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Size ait olan kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmıyoruz. 

Güvenli Alışveriş yaparken verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve şifreleriniz, Lalagil.com tarafından kayıt edilmiyor. İşte bu nedenle, her alışverişinizde yeniden kredi kartı numaranızı giriyor ve güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz.