GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 

www.lalagil.com müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Kredi kartı bilgileri ve şifreniz Lalagil.com tarafından görülmez ve kayıt edilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan güvenlik sertifikası SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır LALAGİL kredi kartı bilgilerini asla göremez. Kesinlikle kart bilgileriniz 3.sahışlarla paylaşılmaz.

3D Güvenli Ödeme

3D yani sifreli ödeme , elektronik ortamda yapılan kart işlemlerinin güvenliğinin artırılması için Verified by Vısa ve Mastercard Secure Code tarafından geliştirilmiş maksimum müşteri güvenliği sağlayan bir ödeme sistemidir.

128 SSL Bit Şifreleme: Ziyaretçilerin ve Tüketicilerin tüm işlemleri maksimum düzeyde 128 SSl bit  güvenli şifreleme sistemiyle korunarak gerçekleşmektedir.

Lalagil.com'da alışveriş yaparken, bilinen en güvenli hizmetleri ve dünyanın en iyi korunan sunucuları üzerinden hizmet alırsınız. SSL 128 bit şifreleme ve 3D Güvenli Ödeme (3D Secure ) yöntemi ile güvendesiniz.

Kredi Kartınız ile alışveriş yaparken, tarayıcınızın köşesinde bir anahtar simgesi göreceksiniz. Bu simge sayesinde, tarayıcı üzerinden göndereceğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Size ait olan kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmıyoruz. 

Güvenli alışveriş yaparken verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve şifreleriniz, Lalagil.com tarafından kayıt edilmiyor. İşte bu nedenle, her alışverişinizde yeniden kredi kartı numaranızı giriyor ve güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz.